GÜRSU’ DA ARA
En İyi Esnaflarımız Belgelendirildi

 

2016 yılı içerisinde yapılan denetimler sonucunda elde edilen değerlendirmelerle öne çıkan esnaflar, en iyi esnaf olarak belgelendirildi.
 
Esnaflar, Belediyemiz Ruhsat Denetim Müdürlüğü ve Zabıta Müdürlüğü işbirliğinde yapılan denetimler sonucundaki değerlendirmelerle belirlendi. 
 
Genel hijyen kuralları, ürünlerin standartlara uygunluğu, resmi evrakların uygunluğu, çalışanların çalışma koşulları değerlendirilerek belirlenen en iyi esnaflara Belediye Başkanımız Mustafa Işık tarafından belgeleri sunuldu.  
 
İnsan sağlığının her şeyden önce geldiğini vurgulayan Başkan Işık, “Hepimizin sağlığı için esnaflarımızın özenli olması büyük önem taşımakta. Esnaflarımızın faaliyette bulundukları iş kolunda en iyisi olabilmek adına kendilerini her anlamda geliştirmeleri temennisiyle işlerinde başarılar ve hayırlı kazançlar diliyorum” dedi.  
 
Has Yöresel Ürünler, Önder Piliç, Akgün Giyim, Kasap Alaattin, Kumlukalan Kahvehanesi ve Gümüşoğlu Kuaför firmaları sahip oldukları ideal çalışma koşulları ve esnaf kültürüne uygunlukları dolayısıyla ödüle layık görüldü.